czwartek, 7 listopada 2013

Gabrysia Raczyńska

Hejka! ;D
Witam wszystkich w listopadzie! Po 6-dniowej przerwie od ostatniej notki, nareszcie dziś nowość na moim blogu!. Dziś absolutnie nie będzie Voice'owo ale aktorsko.
Po raz pierwszy u mnie najmłodsza gwiazda, czyli Gabrysia Raczyńska. Ma zalediwie 8 lat i uszczęszcza do Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emilia Młynarskiego. Rola w serialu " M jak miłość" to jej debiut aktorski.
W tym serialu Gabrysia gra Basię, najmłodszą kilentkę Bistro Za Rogiem, z którą zaprzyjaźnił się Paweł Zduński (Rafał Mroczek)

jak zdobyłam?: przez fb
dedykacja: tak
data wysłania prośby: 30.10.2013 r.
data otrzymania autografu: 7.11.2013 r.

16 komentarzy:

 1. Gratuluję autografu!
  Do czego to dochodzi, że młodsi od nas rozdają autografy! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu! Bardzo ciekawe pytanie :D Ale dziś świat objęła mobilność facebook. Więc każdy chyba znany aktor/ aktorka czy muzycy, aby się wypromować muszą mieć ten profil na portalu społecznościowym :D Muszę Ci przyznać, że mialam Julkę Wróblewską złapać, ale nie było czasu wysłać do niej list :(
   Pozdrawiam Cię serdecznie :)

   Usuń
 2. Gratuluję, także otrzymałam graf od Gabrysii !! ;)
  Życzę dalszych sukcesów w zdobywaniu grafów... ;3
  Zapraszam na mojego bloga : http://autografy-neczki.bloog.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny! :) Twojego bloga dodałam do odwiedzających. Bardzo Ci dziękuję za publikację autografu Iwony Pavlović. Po wielu poszukiwań właściwego adresu wreszcie będę mieć. Trzeba tylko teraz czekać 3 tygodnie:)

   Usuń

Sylwia Przybysz

Witajcie!!! Po raz kolejny powracam. Cieszycie się? Dużo prywatnie u mnie się dzieje, ale za to mało autografów przychodzi, stąd taka długa...