wtorek, 28 marca 2017

Grażyna Zielińska

Dzień dobry wszystkim!! Mam nadzieję, że zawitała do Was najpiękniejsza pora roku, czyli wiosna. Dzisiaj w mojej skrzynce znalazłam dwa autografami. Postanowiłam, że pochwalę się zdobyczą od Grażyny Zielińskiej.

Grażyna Zielińska- ur. 23 grudnia 1952 we Wrocławiu) – polska aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka wrocławskiej filii PWST w Krakowie. W 2002 odznaczona została Srebrnym Krzyżem Zasługi. Od 1986 aktorka Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Obecnie mieszka w Płocku. Panią Grażynę można kojarzyć ze dwóch najpopularniejszych seriali, czyli "Pierwsza Miłość i "Ranczo".

Autograf ten zdobyłam przez internet. Oprócz autografu znalazłam również miły list, który zachowam dla siebie prywatnie. Posiadam również małe zdjęcie Pani Grażyny, które mogę dać na wymianę. Zapraszam serdecznie do zakładki kontakt, gdzie znajdziecie tam adres e-mail, po który można się ze mną skontaktować. Zapraszam!!

Wysłałam: 27.10.2014.
Otrzymałam: 28.03.2017


2 komentarze:

Sylwia Przybysz

Witajcie!!! Po raz kolejny powracam. Cieszycie się? Dużo prywatnie u mnie się dzieje, ale za to mało autografów przychodzi, stąd taka długa...