wtorek, 22 października 2013

Edyta Herbuś, Małgorzata Foremniak

Hejka! Dziś otrzymałam dwa autografy dzięki Damianowi M. I Agnieszce C. Autografy są wymarzone. Nie miałam możliwościi zdobyć osobiście, bo za daleko. Przejdźmy do autografów. Jako pierwsza Edta Herbuś.


A teraz moja ulubiona aktorka z ulubionego serialu "Na dobre i na złe". Szkoda, że już w nim nie gra ale można oglądać na szczęście jako jurorkę w "Mam talent!"

Miłego wieczoru!

13 komentarzy:

 1. też pisałam do Pani Małgosi, moze coś mi przyjdzie ;)
  gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny sukces! Moje gratulacje! Piękne kobiety i świetne zdjęcia :) Zapraszam do mnie na coś nowego, wreszcie po 9 tygodniach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ja kiedyś pisałam do pani Małgosi, bo jest moja ulubioną aktorka i jurorką Mam talent, ale niestety nie odpisała ( pisałam do teatru 6 piętro w Warszawie, załączyłam również zdjęcia ) a pisałam rok temu w akacje ;cc ale w tym roku byłam po raz drugi na widowni Mam talent w Krakowie i udało mi się zdobyć osobiście autograf p. Małgosi oraz zrobiłam sobie z Nią zdjęcie :D :D :D a Ty na jaki adres pisałaś, że otrzymałaś taki piękny autograf i to z dedykacją ?? :) :)

  OdpowiedzUsuń

Sylwia Przybysz

Witajcie!!! Po raz kolejny powracam. Cieszycie się? Dużo prywatnie u mnie się dzieje, ale za to mało autografów przychodzi, stąd taka długa...