Maja Szymanowska

Cześć! Ponieważ od dłuższego czasu w mojej skrzynce są pustki to dziś opiszę autograf, który otrzymałam drogą mailową. Jest to od Mai Szymanowskiej, która uczestniczyła w jednych ze drużyn w programie "Bitwa na Głosy".


Jakoś ponad miesiąc temu właśnie nagrała nowy teledysk "Za ścianą". Zapraszam do oglądania i słuchania. Miłego dnia!


Miłego dnia ! ;)

16 komentarzy:

 1. gratuluję :) dodaję, http://autografy-marka.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za dodanie do linków, robię to samo :)
  http://podpisy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, jednak autograf elektroniczny to nie to samo co 'papierowy' ;) Życzę Ci, żeby udało Ci się kiedyś zdobyć autograf podpisany przez Maję na fotografii.. :))) Obserwuj u Mai na fp konkursy, może w tym roku też [podobnie jak w ubiegłym] będzie można zdobyć płytkę z piosenką świąteczną ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, zgadzam się że to tylko obrazek.jpg :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulujemy autografów. :))) Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku Mai pt. ,,Superkłamstwa". To link do niego: http://www.youtube.com/watch?v=ESnaOyZrdZc . Teledysk jest naprawdę rewelacyjny. :D Maja podczas tworzenia tego singla współpracowała z Liberem i Adim Owsianikiem. Mai na pewno będzie miło, gdy na swoim blogu udostępnisz link do jej najnowszego teledysku. :)
  Zapraszamy na fan page Mai: https://www.facebook.com/Muzyka.Maja.Szymanowska . Tam na pewno już wkrótce będziesz mogła wygrać jej kolejny autograf do swojej kolekcji. :)

  OdpowiedzUsuń

Szamanka Bajkowe Szablony