Łukasz Szczurek

Hej! Po tak dość długiej przerwie, wreszcie pojawiło się coś nowego. Tym razem znów sportowo. Miło jest wysyłać ze strony oficjalnej, a po jakimś czasie gdy się dostanie autograf zastanawiać się czy ja do niego pisałam :D tak miałam dziś. Tak więc:
Łukasz Szczurek pochodzi z Iwonicza Zdroju i reprezentuje barwy klubu BKS Wojsko Polskie w Kościelisku, w którym również odrabia wojsko. W 2007 roku zdobył złoty medal na Biatlonowych Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w biegu indywidualnym na dystansie 12,5 km we włoskim Martello. Interesuje się muzyką a w szczególności polskim hip-hopem. Miał zadebiutować w Pucharze Świata w Pokljuce, lecz IBU nie wyraziło zgody. Znalazł się w kadrze na MŚ w Östersund 2008 gdzie wystąpił na trzeciej zmianie w sztafecie 4x7,5 km i razem z (Adamem Kwakiem,Krzysztofem Pływaczykiem i Tomaszem Sikorą) zajął 17 miejsce w stawce 24 startujących reprezentacji.
W sezonie 2007/2008 zajął piąte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy juniorów w Biathlonie, zajmując również drugie miejsce w klasyfikacji końcowej sprintu.
źródło: wikipedia.
Przód:
Tył:

Strona oficjalna:
www.lukasz-szczurek.pl/

10 komentarzy:

Szamanka Bajkowe Szablony