piątek, 27 marca 2015

Serial Policjantki i policjanci

Policjantki i policjanci – serial paradokumentalny produkcji ATM Grupa, emitowany na antenie TV4. Opowiada historię czterech głównych bohaterów, policjantów wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej[1]. Akcja serialu toczy się głównie na patrolach wrocławskich ulic, a także przy interwencjach.
Premiera serialu miała miejsce 29 września 2014 roku. Obecnie emitowany jest jego drugi sezon, który rozpoczął pełnometrażowy film Pokój 112 – Policjantki i policjanci, obejrzany przez ponad milion widzów.

Podpisali się: Mariusz Węgłowski,  Magdalena Malcharek, Małgorzata Szapował , Wojciech  Sukiennik .
Wysłałam plakat, który nie wrócił do mnie. W zamian dostałam foto z autografami bez dedykacji. Bardzo to mnie zdziwiło i zasmuciło. Tak bardzo mi na tym zależało. Boję się jak będzie z plakatami od seriali Rodzinka.pl i Na sygnale.

Wysłałam: 18.03.2015 r.
Otrzymałam: 27.03.2015 r.

14 komentarzy:

 1. Gratki Hej ! Wiesz zastanawiam sie , że oni mają podpisane od nich i moje zdjęcie też nie oddali tylko zamienili i dali podpisane bo jak widziałam na zdjęciach na stronie to dużo podpisywali a kolekcjonerka Gosia dostała plakat z dedykacjami, Ale liczy się podpis nie ważne na czym ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! W sumie racja to racja! Ale wiesz troszkę się przykro zrobiło :(

   Usuń
 2. A jak moge dostac takie autografy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo co musze zrobic?
   Chcialabym autograf Moniki <3

   Usuń
 3. Gratuluję :) Od rodzinki.pl dostaniesz z powrotem swoje co wysłałaś, bo ja wysłałam zdjęcie rodzinki.pl i plakat Macieja Musiała, podpisali się na tym co wysłałam(http://autografy-celebrytow.blogspot.com/2015/10/rodzinkapl.html oraz http://autografy-celebrytow.blogspot.com/2015/10/maciej-musia.html):)
  Zapraszam do mnie http://autografy-celebrytow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej mam pytanie, na jaki adres trzeba wysłać żeby zyskać autografy (policjantki i policjanci)

  OdpowiedzUsuń

Sylwia Przybysz

Witajcie!!! Po raz kolejny powracam. Cieszycie się? Dużo prywatnie u mnie się dzieje, ale za to mało autografów przychodzi, stąd taka długa...