piątek, 26 czerwca 2015

Klaudia Halejcio

Witajcie wakacyjnie! W mojej skrzynce pojawił się tylko jeden list, ale za to taki wyjątkowy, najbardziej wyczekiwany i wymarzony! Autograf ten jest od wspaniałej i jakże utalentowanej aktorki. Ma ona 24 lata. Zagrała w serialach mi.in. "Złotopolscy", "Hotel 52", "To nie koniec świata". a obecnie możemy oglądać w serialu "Pierwsza Miłość", gdzie gra Luizę. W 2014 r. wzięła udział w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami' i zajęła 4 miejsce. Obecnie gra w Teatrze Komedia. Jestem bardzo szczęśliwa, że posiadam jej autograf, a tym bardziej, że na poniższym zdjęciu podpisał się  Tomasz Barański. Nie spodziewałam się tego. Chyba już nie jestem w stanie opisać co czuję. Poniżej zdjęcia:

Wysłałam: 18.03.2015 r.
Otrzymałam: 26.06.2015 r.Wszystkim uczniom, którzy od dzisiaj rozpoczynają wakacje życzę Wam dużo wypoczynku, doznania wielu fantastycznych przygód. Cieszcie się każdą chwilą i nabierajcie sił na nowy rok szkolny. Nie zapominajcie także o ostrożności, której nigdy za wiele. 


19 komentarzy:

 1. też od niej dziś otrzymałam autograf.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Też czekam na odpowiedź od Klaudii, prośbę wysłałam w listopadzie ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Mam wielką nadzieję, że dojdzie do Ciebie:)

   Usuń
 3. gratuluję! :) i zapraszam również do mnie http://autografyteczazbierane.blogspot.com/
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :)
  Zapraszam Cię też na mojego nowego bloga: http://kolorowyswiatzuzi.blogspot.com, gdzie dodałam Cię już do polecanych.

  OdpowiedzUsuń

Sylwia Przybysz

Witajcie!!! Po raz kolejny powracam. Cieszycie się? Dużo prywatnie u mnie się dzieje, ale za to mało autografów przychodzi, stąd taka długa...