sobota, 5 sierpnia 2017

Lanberry

Cześć Wszystkim!! Na początku chciałam Was przeprosić za tak długą nieobecność. Ostatnio mam pustki w skrzynce, ale postaram się skompletować kolejną turę listów do wysłania. U mnie dzieje się dużo, a zwłaszcza się działo w miniony miesiąc. W lipcu obchodziłam urodziny i imieniny. Spędziłam te dla mnie wyjątkowe dni w gronie najbliższej rodziny i przyjaciółek. Nigdy nie zapomnę tych chwil, które z nimi spędziłam. W tym roku odwiedziła mnie moja najlepsza przyjaciółka. Często od Niej otrzymuję autografy, które zdobywa również dla mnie. Takim podpisem jest od dzisiejszej bohaterki tego postu. Być może większość z Was zna, ale są tu osoby, które kompletnie nie znają. 
Lanberry, właściwie Małgorzata Uściłowska (ur. 1988 w Wyszkowie) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.
W 2015 roku zadebiutowała na rynku fonograficznym poprzez wydanie singla „Podpalimy świat”. Piosenka dotarła do 19. miejsca na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i pokryła się złotem. 4 marca 2016 ukazał się debiutancki album studyjny piosenkarki zatytułowany po prostu Lanberry. Podstawowe wydanie albumu promowały również single „Każdy moment” i „Bunt”. Reedycję płyty promował m.in. singiel „Piątek”, który odniósł sukces komercyjny, stając się pierwszym utworem w karierze piosenkarki, który uplasował się w pierwszej dziesiątce listy AirPlay – Top.


7 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/08/223-janusz-radek.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje !
  Zapraszam do siebie :
  http://autografymateuszz90.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje !
  Zapraszam do siebie :
  http://autografymateuszz90.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i zapraszam do mnie https://mojapasjasportaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/08/280-298-miedz-legnica.html

  OdpowiedzUsuń

Sylwia Przybysz

Witajcie!!! Po raz kolejny powracam. Cieszycie się? Dużo prywatnie u mnie się dzieje, ale za to mało autografów przychodzi, stąd taka długa...