czwartek, 7 września 2017

Antoni Królikowski

Dobry wieczór!! Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Na szczęście coś przychodzi i mam nadzieję, że moje listy wreszcie wrócą. Dzisiejszym bohaterem jest aktor, a poniżej jego krótka notka biograficzna:

Antoni Paweł Królikowski (ur. 17 lutego 1989 w Łodzi) – polski aktor, producent filmu niezależnego. Jest najstarszym synem pary polskich aktorów Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Ma czwórkę młodszego rodzeństwa: Jana (ur. 1992), Julię (ur. 1999), Marcelinę (ur. 2002) i Ksawerego (ur. 2007). Zwyciężył w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich, a także zdobył wyróżnienia za scenariusz i reżyserię etiudy filmowej Złote Pióro. Zwyciężył w konkursie filmowym organizowanym przez kino Muranów. W 2007 razem ze swoją mamą odebrał nagrodę filmową Srebrne Jabłko. W 2008 r. ukończył XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej.


10 komentarzy:

 1. Gratuluję ;)

  https://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje, dodałem Cię do ulubionych więc myślę ze ty też to zrobisz ;)
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/09/333-nani.html

  OdpowiedzUsuń
 3. gratki :) zapraszam do mnie nn :)https://grafki-ani.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  Zapraszam do mnie: https://swiatautografowofficial.blogspot.com/2017/09/22-magorzata-kozuchowska.html

  OdpowiedzUsuń

Sylwia Przybysz

Witajcie!!! Po raz kolejny powracam. Cieszycie się? Dużo prywatnie u mnie się dzieje, ale za to mało autografów przychodzi, stąd taka długa...